Help Amsterdamse dakloze mensen de winter door

Aanbod

Twee keer per week ontvangen vrijwilligers van Sant’Egidio dakloze en thuisloze mensen aan de Franciscustafel op het Waterlooplein. In 2025 serveerden we 9.200 warme maaltijden. Voor 2026 verwachten we een groei van ongeveer 10 procent.

Aan tafel en op straat zien onze vrijwilligers ook wat mensen daarnaast nodig hebben. In de winter zijn dat vaak heel praktische dingen: warme sokken, ondergoed, thermokleding, stevige schoenen en slaapzakken.

Daarom bereiden we ons nu voor op de komende koude maanden.

Amsterdamse ondernemers kunnen helpen met een financiële bijdrage of door spullen beschikbaar te stellen. Nieuwe sokken, ondergoed, thermokleding, stevige schoenen en slaapzakken zijn van harte welkom. Met financiële bijdragen kunnen we gericht inkopen wat op dat moment het hardst nodig is.

Sant’Egidio is sinds 2000 actief in Amsterdam. Veel van de mensen die bij ons komen, kennen onze vrijwilligers al jaren. Daardoor weten we waar extra hulp nodig is en kunnen we spullen persoonlijk geven.

Wilt u als ondernemer bijdragen aan de winterhulp, met spullen of met een financiële bijdrage? Neem dan contact met ons op via info@santegidio.nl. Een financiële bijdrage kan ook worden overgemaakt onder vermelding van Samen de winter door.

Sant’Egidio Nederland
IBAN NL43 INGB 0006 7119 37
Waterlooplein 205, 1011 PG Amsterdam
info@santegidio.nl
020 233 1522

Sant’Egidio heeft een ANBI status.